Staffordshire Bull Terrier in photography 2009

Staffordshire Bull Terrier in photography 2009 –  Julinka a kamarádi

První rok života naší Julinky zachycené fotoaparátem. Není to jen pes, pro nás je naše rodina, naše dítě. Pro nás je to naše chlupaté zlatíčko, se kterým se trápíme, bojíme se o ni, děláme si starosti, ale všechny tyto starosti a strachy zmizí, jakmile se na nás usměje, přitulí se, přijde se pomazlit. Máme s ní spoustu zážitků, spoustu krásných vzpomínek, které si chceme uchovat. Proto se snažíme si je pomocí fotografií uchovat navždy. Naše rodina je teď kompletní. Julinka je naše štěstí a radost. Ať už je venku slunce nebo prší, ona je vždycky připravena na dobrodružství. Její ocas se šťastím mává sem a tam a my víme, že jsme udělali správnou volbu. Julinka je naše rodinná hvězda, naše chlupatá princezna. A my jsme rádi, že ji máme. Julinka nás naučila trpělivosti, lásky a vděčnosti za každý den. Její bezmezná oddanost nás dojímá a její hravost nás baví.

Bohužel o většinu fotografií z tohoto roku jsme přišli. Při kolapsu hardisku. Na zálohách nebyli všechny. Ale těch pár co zůstalo nám stačí, abychom si vzpomněli jaký byla prcek, jaké to bylo rozverné, statečné a rozpustilé štěně 🙂

Také je zde zachycena Julinky úplně první výstava v Brně, kde ve třídě štěňátek obdržela známku Velmi nadějná 1 od paní Vladimíry Tiché. Jsme na Julinku patřičně pyšní. Na fotografiích vidíte i našeho nalezeného kocourka Maurice a kokřinku rodičů Sunny.


Autorská práva

Fotografie, stejně jako grafické podklady, stejně tak i texty, html kód, a vzhled webu je majetkem Chovatelské stanice de Orphanus a autora Olgy Fučíkové. Jakékoliv zneužití bez souhlasu autora je porušením zákona 121/2000 Sb. V případě zájmu, o naše fotografie či fotografie námi zveřejněné se souhlasem majitelů našich odchovů, nás kontaktujte.