Staffordshire bull terrier gallery

Staffordshire bull terrier gallery již 10 let života zachycené fotoaparátem. Není to jen pes, pro nás jsou naše rodina, naše děti. Pro nás jsou to naše chlupatá zlatíčka, se kterými se trápíme, bojíme se o ně, děláme si starosti, ale všechny tyto starosti a strachy zmizí, jakmile se na nás usmějí, přitulí se, přijdou se pomazlit. Máme s nimi spoustu zážitků, spoustu krásných vzpomínek, které si chceme uchovat. Proto se snažíme si je pomocí fotografií uchovat navždy.

Kromě Staffordshire bull terrier gallery  z jednotlivých let, zde najdete jednu speciální galerii a to Canisterapie. Ta zachycuje naše pejsky při práci. Gold Prince ji vykonává od roku 2014, Kačenka od svých 3 měsíců tj. od roku 2016.
Naše holčičky J.D. – pet, Impatiens, Galé, Harphia, Aither Musai Orphanus, chlapeček Gold Prince, a kokřinka Snow…..to je celá naše smečka.
Fenečka Jade (J.D.) zůstala doma jako další generace, kterou jsme si přáli, bohužel osud nám nepřál a J.D. nesprávně narostli zoubky, přesto tahle umazlinkaná princezna zůstává nadále doma jako mazlíček, kterým opravdu bezpochyby je.
Aither Musai Orphanus – zlatíčko, které přišlo tak trochu nečekaně a tak trochu neplánovaně, nicméně jsme moc rádi, že máme jedinou pokračovatelku linií po našem Gold Prince, Orinka (jak zní její domácí jméno) vyrůstá v krásnou slečnu a my už se moc těšíme jak bude vypadat v dospělosti.

Naše štěňátka mají vlastní galerie, vždy pod příslušným písmenkem abecedy.

Přejeme Vám příjemnou prohlídku fotografií našich zlatíček.

 

2022

2021

2021

2020

2020

Stafforshire Bull Terrier de Orphanus

2019

Stafordšírský bulteriér

2018

Fotogalerie Stafordšírského bulteriéra

2017

Canisterapie

Canisterapie

Stafbul

2016

Staffordshire Bull Terrier

2015

Staffordshire Bull Terrier

2014

Staffordshire Bull Terrier

2013

stafforshire_bull_terrier_de_orphanus39

2012

Staffordshire Bull Terrier 2011

2011

Staffordshire Bull Terrier 2010

2010

julie

2009

 

.

„Spatřil jsem v psích očích prchavý výraz pobaveného pohrdání a jsem přesvědčen, že psi si v podstatě myslí, že lidé jsou blázni.“ —  John Steinbeck


Autorská práva

Fotografie, stejně jako grafické podklady, stejně tak i texty, html kód, a vzhled webu je majetkem Chovatelské stanice de Orphanus a autora Olgy Fučíkové. Jakékoliv zneužití bez souhlasu autora je porušením zákona 121/2000 Sb. V případě zájmu, o naše fotografie či fotografie námi zveřejněné se souhlasem majitelů našich odchovů, nás kontaktujte.