Harp & Medo

Březost potvrzena – přijímáme rezervace

Dne 03. 06. proběhlo krytí naší Harpinky a krásného bílého pejska ze Španělska. Zda-li se krytí zadařilo se dozvíme začátkem července a pokud ano budeme příchod štěňátek očekávat již začátkem srpna. Oba rodiče mají nadstandardní zdravotní vyšetření.

Harphia de Orphanus

BAER Test +/+ slyšící oboustranně, Doppler heart – clear, negative, PHPV, PHVTL, PLL, complete eye tests negative, Biochemistry, hematology – negative, Thyroid (štítná žláza) – negativní, DNA + tests L2HGA/HC clear DNA profile

Ch. JCh. Diamonds of Blanche White Bear

BAER Test +/+ slyšící oboustranně, Doppler heart – clear, negative, PHPV, PHVTL, PLL, complete eye tests negative, Biochemistry, hematology – negative, Spondilose negative, patella 0/0, DKK B, DLK 0/0, DNA L2HGA/HC clear, DNA profile

Na tento vrh přijímáme rezervace.

Katy & Orion

Březost potvrzena – přijímáme rezervace

13. 06. proběhlo krytí naší Kateřiny a krásného červeného pejska ze Španělska Oriona. Zda-li se krytí zadařilo se dozvíme kolem 10. července a pokud ano budeme příchod štěňátek očekávat v první polovině srpna. Oba rodiče mají nadstandardní zdravotní vyšetření.

Ch. Galé de Orphanus

DNA profile, DNA L2HGA/HC clear, Sono – ledvin – normál 2018, RTG plic, srdce, střev – normální nález beze změn, BAER Test +/+ slyšící oboustranně, bez dědičných srdečních vad (rodiče), Canisterapeutický pes

Ch. Diamond Blanch Orion – ES

DNA L2HGA/HC clear, Doppler heart – clear, negative, PHPV, PHVTL, PLL, complete eye tests negative, patella 0/0

Stafordšírský bulteriér


Jak si rezervovat štěňátko Stafordšírského Bulteriéra z plánovaného krytí

Vybrali jste si štěně v naší chovatelské stanici a nevíte jak si jej rezervovat? Líbí se vám naše plánovaná krytí a nevíte jak si rezervovat štěně?
Poradíme Vám jak na to ve 3 krocích.
1. Napište nám email – ve kterém uvedete o které štěně máte zájem a kontaktní informace na Vás.
2. Po předběžném výběru majitele našich štěňátek, Vás budeme kontaktovat s podrobnými doplňujícími informacemi o Vás a dohodneme si osobní setkání. Chceme jen ty nejlepší majitele pro naše štěňátka.
3. Rezervace spočívá v uhrazení 1.splátky na účet, tato částka musí být odeslána do 3 dnů od Vaší předběžné rezervace, poté je štěně rezervováno.

Po přijetí 1.splátky je štěně pevně zarezervováno. 1.SPLÁTKA JE NEVRATNÁ A NEPŘENOSNÁ NA JINÉ ŠTĚNĚ, BEZ SLOŽENÉ ZÁLOHY JE JAKÉKOLIV JEDNÁNÍ O PRODEJI JEN NEZÁVAZNÉ A ŠTĚNĚ MŮŽE BÝT PRODANÉ JINÉMU ZÁJEMCI.
Štěňátka prodáváme na chov, či jako domácí mazlíky. Předem upozorňuji, že u štěňat určená výhradně na mazlíky /vývojová či exteriérová vada/, nechci aby dále působila v chovu, tomu bude též odpovídat cena a toto ustanovení včetně podmínky kastrace u feneček bude součást smlouvy! Na nepodepsané emaily a SMSky nereaguji, zastávám názor, že je slušností se pod svůj dopis podepsat a za svým názorem si stát či případně chovateli zavolat.

Naše štěňátka jsou vychovávána v běžném domácím ruchu, jsou socializovaná se staršími členy naší smečky. Štěňátka si ponecháváme o týden déle než je běžná praxe, chceme aby šli domů po provedeném testu na hluchotu a také jsou lépe připravená na změny ve svém životě.

Prohlédněte si naše odchovy