Leads and toys for dogs and cat Karya paws

Vodítka a obojky

Pletená vodítka z popruhů, v nabídce máme vodítka propojovací, klasická, rozdvojky, na přání vyrobíme i roztrojku. Pletená vodítka vynikají především svou pevností a odolností. Barevnost závisí na aktuální nabídce popruhů. Používáme pouze kvalitní popruhy české výroby. Nově je možnost objednání obojků jak stahovacích tak polostahovacích, u obojků je cena odvislá na délce…pro orientaci 10cm délky stojí 20,- a cenu počítáme na každých celých 10cm (55 cm obojek bude stát 120,. Kč).

Textilní hračky

Přetahovadlo je vyrobeno z kvalitního antialergenního fleecu, na výrobu hraček pro psy i kočky nepoužíváme levné fleecové deky, ale pouze velmi kvalitní materiály v baby kvalitě. Předností fleecových hraček je, že neničí a neodírají dásně a to jak dospělým pejskům tak hlavně štěňátkům. Barevnost hraček je dle aktuální nabídky, ale lze se domluvit na určité barevnosti.

Veškeré objednávané zboží není vedeno skladem a vzhledem k jeho rozmanitosti – je vyráběno na zakázku, tzn. dle přijatých objednávek zákazníků je teprve zadáváno do výroby. Proto je u řady výrobků termín dodání 14 dní. Na zakázkové zboží si vyhrazujeme právo vyžádat si od zákazníka uhrazení zálohy ve výši 50% hodnoty objednávky a to obzvláště u dražších objednávek.

Na naše výrobky se nevztahuje 14 ti denní lhůta ve které lze výrobky vrátit, neboť jsou upraveny a vyrobeny podle požadavků zákazníka. Pro objednání použijte email.

Originální design a grafiku najdete zde

Leads and toys for dogs and cat

Leads and toys for dogs adn cat Leads and toys for dogs adn cat Leads and toys for dogs adn catToys & original design staffordshire Bull Terrier Toys & original design staffordshire Bull TerrierToys & original design staffordshire Bull Terrier

Stafforshire Bull Terrier de Orphanus

Autorská práva

Fotografie, stejně jako grafické podklady, stejně tak i texty, html kód, a vzhled webu je majetkem Chovatelské stanice de Orphanus a autora Olgy Fučíkové. Jakékoliv zneužití bez souhlasu autora je porušením zákona 121/2000 Sb. V případě zájmu, o naše fotografie či fotografie námi zveřejněné se souhlasem majitelů našich odchovů, nás kontaktujte.