Galerie 2023

Naše tři grácie de Orphanus – zahrada, úklid a nečekaně sníh – spolu sehrály úžasnou symfonii, která mi připomněla, že v životě můžete mít plán, ale počasí má vždycky to poslední slovo. Tak tedy, jak se dá užít sobotní zahrada s trochou sněhu? No přece běháním v bahně…

Nezapomeňte sledovat náš instagram, kde jsou častější fotečky aspoň mobilním telefonem 🙂

Domov je tam, kde je sedačka… a plastový pelíšek. Ano, čtete správně. I naše čtyřnohé kamarády to táhne k pohodlí, a možná jsou v tomhle věrnější než kdokoliv jiný!

„Domov je tam, kde parkuješ své pantofle!“

Když jsme otevřeli dveře našeho nového domova, mysleli jsme si, že to bude jen na víkendy. Ale život má smysl pro humor – a teď tu máme náš vlastní sitcom, protože jsme se přestěhovali na stálo! 🚚 Ještě než jsme vybalili první krabici, naše smečka už prozkoumala každý kout. A věřte mi, bylo to jako sledovat epizodu „Přátel“, když Ross křičel „Pivot!“ – jen s méně nábytku a více ocasů.

Cháron de Orphanus

fotit Charleeho, našeho čtyřnohého společníka, je jako pokusit se zachytit tornádo na selfie.

De Orphanus se stěhuje

Každý z nás to zná – ten pocit, když se celý váš život vejde do krabic a ta známá pohoda domova se rozplyne jako mlha. Ale co naše čtyřnohé kamarády? Představte si, že váš oblíbený pelíšek, ten, co voní jako domov, najednou zmizí pod hromadou kartonů. Ano, milí milovníci zvířat, i naše chlupaté přátele čeká velké stěhování a i oni si zaslouží poslední odpočívání v pelíškách, než se vydají na tu velkou dobrodružnou cestu!