Galerie 2022

Rozhodnutí mezi stavbou domu a zachycením nezapomenutelných momentů našich čtyřnohých princezen do galerie 2022 se ukázalo jako výzva. Která nás v průběhu roku opakovaně stavěla před dilema.

Protože je to pro nás již nyní nádherná zkušenost a budoucnost nám přináší naději na ještě větší krásu a pohodlí.  A těšíme se na to, co nás v budoucnosti čeká. Naše fotky jsou pro nás velkým zdrojem inspirace a radosti a doufáme, že i vás nadchnou k tomu, abyste se pustili do vlastních projektů a snů.

Naše malé slečny si plně užívají života i bez blikajícího světla fotoaparátu. A cena jejich nekonečného veselí, když si vyřádí na zahradě, je nepopsatelná. Ačkoliv nám někdy scházela energie zdokumentovat každý jejich rošťácký úsměv, cítíme vděčnost za to, že se nám podařilo zachytit alespoň ty nejjasnější momenty. Které vidíte v galerii 2022.  A víte co? Fotografií v galerii 2022 není možná tolik jako obvykle, ale právě proto je každá z nich o to větším pokladem. Příští rok už bude náš dům stát pevně na svých základech a my se znovu vrhneme do fotografování s plnou parádou. Do té doby však pojďme společně oslavovat tyto malé triumfy. Doufáme, že se naše fotografie postarají o úsměv na vaší tváři.

Někteří by řekli, že naše psí dámy trpí nedostatkem paparazzi.

„Kde jsou ty časy, kdy jste nás fotili každý den?“

zdá se, že ptají jejich oči plné očekávání. A my jim musíme vysvětlit, že když nejste zrovna v roli stavebního dozorce, tak už prostě nezbývá tolik energie na kreativní výbuchy s foťákem v ruce. Ale nezoufejte! Jsme odhodlaní a přísaháme, že příští rok se vše vrátí do starých kolejí. Dokonce slibujeme, že vám přineseme dvojnásobek roztomilosti, abychom to vynahradili!

Nezapomeňte sledovat náš instagram, kde jsou častější fotečky aspoň mobilním telefonem 🙂