Prosincové venčení stafordšírských bulteriérů

Koncem prosince jsme vyrazili na společné venčení stafordšírských bulteriérů  s přáteli. Vzali jsme pouze Harpinku a babičku Julii, obě tu dlouhou cestu ušli, ačkoliv Harp se chvíli nesla. Je vidět, že i venčení většího počtu, přesněji 12 stafordšírských bulteriérů se obejde bez problémů. Děkujeme za super procházku a socializaci naší mrňavky.

Julie byla nejstarší a tak jsme se za výpravou krapet courali. Každopádně i Julinka, ač jí moc toto vlhké počasí již nesvědčí, ušla celou cestu sama. Po zhruba hodinovém odpočinku v hospůdce ušla i cestu zpět k autu. Jsem na naši babču pyšná….Julinka 10,5 roku, Harpinka 3 měsíce.

venčení Stafordšírských bulteriérů

Letošní pro pro nás nezačal vůbec dobře a ani jeho pokračování nebylo vůbec dobré. Proto máme málo foteček a naše aktivity v druhé polovině roku polhtila štěňátka stafordšírských bulteriérů. Přesto jsme procházkovali, kdykoliv to šlo. Na fotkách Kačenka, Princ a Julinka a  Adélka.

„Pro svého psa jste ta nejbáječnější, nejchytřejší a nejkrásnější lidská bytost na světě.“ (Luis Sabin)

Na konci května nás zasáhla velká rána, navždy nás opustila naše Adélka, naše štístko, náš prudík, naše stvoření s neutuchající energií, naše šampionka. Moc nám chybí a ani nedokážeme popsat jak. Milujeme Tě holčičko naše, chybíš nám. Jednou budeme zase spolu.

Stafordšírský bulteriér může být impozantním psem se silným svalnatým tělem, intenzivním pohledem a silným postojem. Mnozí se o toto plemeno zajímají, protože to vypadá jako tvrdý pes, ale jsou překvapeni, že Stafford je citlivý a milující společník, který si hraje více než tvrdě. Vidí život jako radostné dobrodružství a naplno jej prožívá.

Máme s nimi spoustu zážitků, spoustu krásných vzpomínek, které si chceme uchovat. Proto se snažíme si je pomocí fotografií uchovat navždy. Vy máte nyní možnost vidět ve fotografiích jejich hry, radost a neuvěřitelnou vitalitu nejen na našich procházkách, výletech, ale třeba i při houbaření.


Autorská práva

Fotografie, stejně jako grafické podklady, stejně tak i texty, html kód, a vzhled webu je majetkem Chovatelské stanice de Orphanus a autora Olgy Fučíkové. Jakékoliv zneužití bez souhlasu autora je porušením zákona 121/2000 Sb. V případě zájmu, o naše fotografie či fotografie námi zveřejněné se souhlasem majitelů našich odchovů, nás kontaktujte.