Podzimní Fotogalerie Stafordšírského bulteriéra

aneb jak se loví houby 🙂

zajeli jsme na jedno z našich oblíbených míst, houby jsme našli 🙂 a psiska unavili. A jak vidno, posečené pole je pro stafodršírského bulteriéra to pravé, přejeme příjemnou prohlídku naší fotogalerie Stafordšírského bulteriéra.

Duben

Aprílové počasí nás nemůže rozhodit 🙂 krásná procházka téměř zapomenutou cestou přes pole z Rosic do Babic, musíme říct, že část cesty je nádherně opravená s krásnou asfaltkou, alejí a lavičkami. Než odbočíte na polní cestu směr Babice……

krásné počasí nás vytáhlo na procházku k Litosrovu, máme to tam rádi…a druhý den jsme zakončili lesem babickým. S jeho stoupáním a klesáním je trasa dosti obtížná a tak i když je krátká, unavila celou smečku…..les je plný srnčí zvěře, což není úplně ideální, máme psiska sice vycvičená nereagovat, ale kolik kusů zvládne sebe vycvičenější pes……naštěstí my máme odvolatelné psy, kdo nemá ať ani nezkouší tuto trasu. Přeci jen i zvířátka potřebují klid. Pro mne jako fotografa to naopak bude skvělé místo na které se už teď těším 🙂

Březen za kamna vlezem…..ale řádit na chalupě můžem…..

První procházka letošního roku a také první sníh, Julinka je maximálně spokojená 🙂 Její andělíčci jsou prostě jedineční….

Stafordšírský bulteriér může být impozantním psem se silným svalnatým tělem, intenzivním pohledem a silným postojem. Mnozí se o toto plemeno zajímají, protože to vypadá jako tvrdý pes, ale jsou překvapeni, že Stafford je citlivý a milující společník, který si hraje více než tvrdě. Vidí život jako radostné dobrodružství a naplno jej prožívá. Máme s nimi spoustu zážitků, spoustu krásných vzpomínek, které si chceme uchovat. Proto se snažíme si je pomocí fotografií uchovat navždy. Vy máte nyní možnost vidět ve fotografiích jejich hry, radost a neuvěřitelnou vitalitu nejen na našich procházkách, výletech, ale třeba i při houbaření.


Autorská práva

Fotografie, stejně jako grafické podklady, stejně tak i texty, html kód, a vzhled webu je majetkem Chovatelské stanice de Orphanus a autora Olgy Fučíkové. Jakékoliv zneužití bez souhlasu autora je porušením zákona 121/2000 Sb. V případě zájmu, o naše fotografie či fotografie námi zveřejněné se souhlasem majitelů našich odchovů, nás kontaktujte.