Galerie Stafordšírského Bulteriéra 2016

Silvestrovská polední procházka, venku je krásné teplé počasí, Kačenka nám roste jako z vody 🙂 Jak je vidět celá tlapková patrola se pořádně vyřádila. Doufáme, že se vám bude celá Galerie Stafordšírského Bulteriéra líbit.

září – procházky už ve 4 🙂

Náš nový přírůstek Katuška…..velká procházka do údolí Bílé vody, Kačenka zvládla výšlap s půlhodinovou pauzou celkem dobře. Ke konci již byla hodně unavená, tak se nesla a v náručí usla 🙂 celý výšlap trval asi 4,5 hodiny a to náročným terénem. Prohlédněte si celou Galerii Stafordšírského Bulteriéra.

Srpen

Miminka jsou už v nových domovech. Naše Katuška už chodí ven s celou smečkou, dokonce i na dlouhé procházky, když ji bolí nožičky, tak se poponese.

červenec – procházky

Procházky máme poměrně krátké, protože jsou hrozná vedra a máme doma 3 krásná miminka Stafordšírského Bulteriéra. Miminka mají svou vlastní Galerii Stafordšírského Bulteriéra vrh G. Přesto se snažíme dát zbytku smečky maximum času. A zlatíčka to dokáží patřičně ocenit 😀

červnové procházky

fotky Adélky a Prince při procházkách, Julinka už si doma užívá miminka. Otec s dcerou si sice ve dvou celkem stačí, ale celá smečka je celá smečka 😉

květnová procházka

Julinka, Princ a Adélka při každodenních procházkách. Julinka jako těhulka s posledními štěňátky v pupíku. Bláznivá Adélka a obilí 🙂

Procházkujeme

a zase procházka a stále stejná trasa 🙂 jedna krátká rosická….

Jedna zimní 🙂 nedeštivá

udělali jsme si výlet do Zastáveckých lesů. Holky mají hubnoucí režim 🙂 Skoro celou zimu bylo u nás deštivo, takže delší procházky byli pasé.


Autorská práva

Fotografie, stejně jako grafické podklady, stejně tak i texty, html kód, a vzhled webu je majetkem Chovatelské stanice de Orphanus a autora Olgy Fučíkové. Jakékoliv zneužití bez souhlasu autora je porušením zákona 121/2000 Sb. V případě zájmu, o naše fotografie či fotografie námi zveřejněné se souhlasem majitelů našich odchovů, nás kontaktujte. Děkujeme.