Staffordshire Bull Terrier in photography 2014

Stafordšírský bulteriér může být impozantním psem se silným svalnatým tělem, intenzivním pohledem a silným postojem. Mnozí se o toto plemeno zajímají, protože to vypadá jako tvrdý pes, ale jsou překvapeni, že Stafford je citlivý a milující společník, který si hraje více než tvrdě. Vidí život jako radostné dobrodružství a naplno jej prožívá. Máme s nimi spoustu zážitků, spoustu krásných vzpomínek, které si chceme uchovat. Proto se snažíme si je pomocí fotografií uchovat navždy. Vy máte nyní možnost vidět ve fotografiích jejich hry, radost a neuvěřitelnou vitalitu nejen na našich procházkách, výletech, ale třeba i při houbaření. A u nás i při canisterapii. Staffordshire Bull Terrier in photography 2014

Bambiriáda Ivančice

V Sobotu se konala Ivančická Bambiriáda, které se účastnilo i naše Canisterapeutické srdužení Cantes o.s., den plný dětí a jejich rodičů unavil nejenom naše pejsky, ale i nás. Moc jsme si krásný den užili a i počasí nám krásně vyšlo.

Kačenka na prázdninách

Takovéto domácí focení

Procházka s Armínkem

Procházky

Srbsko – nej dovča s pejsky –

Zima je veliká


Autorská práva

Fotografie, stejně jako grafické podklady, stejně tak i texty, html kód, a vzhled webu je majetkem Chovatelské stanice de Orphanus a autora Olgy Fučíkové. Jakékoliv zneužití bez souhlasu autora je porušením zákona 121/2000 Sb. V případě zájmu, o naše fotografie či fotografie námi zveřejněné se souhlasem majitelů našich odchovů, nás kontaktujte. Děkujeme.