Life of our Staffordshire Bull Terrier in photography 2012

Není to jen pes, pro nás je to naše rodina, naše děti. Jsou to naše chlupatá zlatíčka, se kterými se trápíme, bojíme se o ně, děláme si starosti. Všechny tyto starosti a strachy zmizí, jakmile se na nás usmějí, přitulí se, přijdou se pomazlit. Máme s nimi spoustu zážitků, spoustu krásných vzpomínek, které si chceme uchovat. Právě proto se snažíme si je pomocí fotografií uchovat navždy.

Kromě Staffordshire bull terrier gallery  z jednotlivých let, máme jednu speciální galerii a to Canisterapie. Ta zachycuje naše pejsky při práci. Gold Prince ji vykonává od roku 2014, Kačenka od svých 3 měsíců tj. od roku 2016.
Naše holčičky J.D. – pet, Impatiens, Galé, Harphia, Aither Musai Orphanus, chlapeček Gold Prince, a kokřinka Snow…..to je celá naše smečka.
Fenečka Jade (J.D.) zůstala doma jako další generace, kterou jsme si přáli, bohužel osud nám nepřál a J.D. nesprávně narostli zoubky. Přesto tahle umazlinkaná princezna zůstává nadále doma jako mazlíček, kterým opravdu bezpochyby je.
Aither Musai Orphanus – zlatíčko, které přišlo tak trochu nečekaně a tak trochu neplánovaně, nicméně jsme moc rádi, že máme jedinou pokračovatelku linií po našem Gold Prince, Orinka (jak zní její domácí jméno) vyrůstá v krásnou slečnu a my už se moc těšíme jak bude vypadat v dospělosti.

A je tu zima

– naše psí smečka prostě zimu miluje, tedy je-li sníh, i když ke štestí nám stačí klacek. Taky Adélce bude brzy rok a je to už velmi krásná malá holčička. Máme z ní radost. Je to naspeedované stvoření s motorkem, a vše dělá na nejméně 200%.

Procházky a řádění – blížící se podzim nás vždy tahá do lesa, stíny se prodlužují a focení se tak stává mnohem zajímavější

Výstavy – Kolesa, Poděbrady, Žebětín a Stafí den – mix výstav našich miláčků Armího, Julinky, Prince i Adélky…. a také kluků z vrhu B

Užíváme si horkého léta – plavání v přehradě a spousta velmi horkých procházek, řádění v kaluži a hlavně Adélčiny skoky…..

Procházka při západu slunce, Adélka roste jako z vody. Staffordshire bull terrier je prostě nejkrásnější v zapadajícím slunci

Počátka naše štěňátka a smečka na dovolené, jel s námi i Belle Chevalier, který byl u nás na hlídání.

Jaro velmi větrná procházka s Armínkem. Klouček nám roste do krásy. A také výlet ke kamarádce Ivušce a jejím zlatíčkám. Její chlapeček je bráška našeho Prince.

naše smečka na fotkách najdete Prince, Armího, Adélku, Julinku. Adélka roste jako z vody a je to malá potvůrka, oba rodiče jsou na ni pyšní. Učí tu malou příšerku všem lumpárnám.

naše Béčka – pár výletů a procházek s našimi béčky

řádíme na zahradě – naše Béčka řádí na zahradě – doma zůstává malinkatá Belle Princess které říkáme Adélka

 

nově na instagramu