Staffordshire Bull Terrier in photography 2011

Není to jen pes, pro nás jsou naše rodina, naše děti. Pro nás jsou to naše chlupatá zlatíčka, se kterými se trápíme, bojíme se o ně, děláme si starosti, ale všechny tyto starosti a strachy zmizí, jakmile se na nás usmějí, přitulí se, přijdou se pomazlit. Máme s nimi spoustu zážitků, spoustu krásných vzpomínek, které si chceme uchovat. Proto se snažíme si je pomocí fotografií uchovat navždy.

Kromě Staffordshire bull terrier gallery  z jednotlivých let, zde najdete jednu speciální galerii a to Canisterapie. Ta zachycuje naše pejsky při práci. Gold Prince ji vykonává od roku 2014, Kačenka od svých 3 měsíců tj. od roku 2016.
Naše holčičky J.D. – pet, Impatiens, Galé, Harphia, Aither Musai Orphanus, chlapeček Gold Prince, a kokřinka Snow…..to je celá naše smečka.
Fenečka Jade (J.D.) zůstala doma jako další generace, kterou jsme si přáli, bohužel osud nám nepřál a J.D. nesprávně narostli zoubky, přesto tahle umazlinkaná princezna zůstává nadále doma jako mazlíček, kterým opravdu bezpochyby je.
Aither Musai Orphanus – zlatíčko, které přišlo tak trochu nečekaně a tak trochu neplánovaně, nicméně jsme moc rádi, že máme jedinou pokračovatelku linií po našem Gold Prince, Orinka (jak zní její domácí jméno) vyrůstá v krásnou slečnu a my už se moc těšíme jak bude vypadat v dospělosti.

Naše štěňátka mají vlastní galerie, vždy pod příslušným písmenkem abecedy.

Přejeme Vám příjemnou prohlídku fotografií našich zlatíček.

podzimní procházky

Prochajdy a zase ty prochajdy

Slovinsko – Chorvatsko aneb výstavujeme

Split, Chorvatsko jak si užít léto

Výstavy a ještě jednou ty výstavy, protože nás to prostě baví

Stafí den Slovensko

pořád někde couráme

Staffordshire Bull Terrier 2011  Princ

Naši odchovánci Staffordshire Bull Terrier 2011

Julie pregnancy

 

Nově na instagramu