Stafordšírský Bulteriér in photography

Stafordšírský bulteriér může být impozantním psem se silným svalnatým tělem, intenzivním pohledem a silným postojem. Mnozí se o toto plemeno zajímají, protože to vypadá jako tvrdý pes, ale jsou překvapeni, že Stafford je citlivý a milující společník, který si hraje více než tvrdě. Vidí život jako radostné dobrodružství a naplno jej prožívá. Máme s nimi spoustu zážitků, spoustu krásných vzpomínek, které si chceme uchovat. Proto se snažíme si je pomocí fotografií uchovat navždy. Vy máte nyní možnost vidět ve fotografiích jejich hry, radost a neuvěřitelnou vitalitu nejen na našich procházkách, výletech, ale třeba i při houbaření.

Fakt si páníčci nedají říct a tahají nás pořád ven – užíváme si podzim 🙂

My jsme prostě stále na cestách 😉 léto – horko, nejlépe je prostě v lese a zase procházka a stále stejná trasa 🙂 jedna krátká rosická….

Léto a horko, venčíme ráno a jak vidno ještě v přijatelném počasí pro naše zlatíčka

Na kafičku u dětiček – Beau Prince a Eleanor Shelby. Oba dva jsou ze spojení Julinky a Prince.

Stafordšírský Bulteriér in photography

Zimní vycházka našich zlatíček a zase procházka a stále stejná trasa 🙂 jedna krátká rosická….


Autorská práva

Fotografie, stejně jako grafické podklady, stejně tak i texty, html kód, a vzhled webu je majetkem Chovatelské stanice de Orphanus a autora Olgy Fučíkové. Jakékoliv zneužití bez souhlasu autora je porušením zákona 121/2000 Sb. V případě zájmu, o naše fotografie či fotografie námi zveřejněné se souhlasem majitelů našich odchovů, nás kontaktujte. Děkujeme.